Czym są pierścienie erekcyjne i jak ich używać?

Pierścienie erekcyjne to ciekawe gadżety erotyczne nazywane jako c-ringi, które mogą urozmaicać życie seksualne. Są stosowane nie tylko jako zabawki, ale również środki, które doraźnie wzmacniają erekcję. Warto wiedzieć, jak należy ich używać i w jakich okolicznościach mogą się przydać, szczególnie że na rynku jest wiele wariantów tego niepozornego, a dającego dużo satysfakcji seksualnej urządzenia.

Czym jest pierścień erekcyjny?

Pierścienie erekcyjne to stosunkowo niepozorne gadżety, które wykorzystuje się do urozmaicenia życia seksualnego oraz doraźnego wspomagania erekcji. Jeszcze kilka lat temu były tematem tabu, dziś są jedną z częściej wybieranych zabawek. Można je stosować jednocześnie z lekami wspomagającymi wzwód, ponieważ są wykonane z bezpiecznych materiałów i nie mają niekorzystnego wpływu na organizm. Pierścień nakłada się na nasadę członka będącego we wzwodzie – ma działanie uciskowe, utrudniając odpływ krwi z prącia. Dzięki temu wspomaga erekcję i ułatwiają jej utrzymanie podczas zbliżenia. Pierścienie mają jeszcze jedną zaletę – z większości modeli można bezpiecznie korzystać również z prezerwatywą, a ich ceny zaczynają się już od 20-30 złotych.

Czy pierścień jest skuteczny przy problemach ze wzwodem?

Pierścień erekcyjny daje szansę na wprowadzenie nowości do związku, może być wykorzystany przy czasowych problemach z erekcją, kiedy mężczyzna potrzebuje lekkiej pomocy. Oczywiście gadżet nie może być traktowany jako forma leczenia. Pierścień powoduje ucisk u nasady członka, przez co można łatwiej utrzymać erekcję, a wibracje dodatkowo pobudzają strefy erogenne. Jest to również skuteczny sposób na wydłużenie stosunku. Zaburzenia erekcji to problem dotykający wielu mężczyzn, a połączenie pierścieni z np. środkami farmakologicznymi wspomagającymi erekcję może przynieść naprawdę zadowalające efekty, a przy tym całkiem inny wymiar przyjemności – z pewnością warto spróbować, szczególnie że pierścienie na penisa można kupić nawet w drogerii.

Rodzaje pierścieni erekcyjnych

W większości pierścienie erekcyjne są wykonane z elastycznego silikonu, gumy lub lateksu, dzięki czemu są nie tylko rozciągliwe i można dopasować je do wielkości członka, ale również są łatwe do utrzymania w czystości. Urządzenie może posiadać niewielkie baterie lub wbudowany silniczek, dzięki czemu emituje wibracje o regulowanym natężeniu, dostarczając nowych doznań. Niektóre modele pierścieni zostały wyposażone w wypustki, które nie tylko drażnią członka, ale także łechtaczkę zapewniając stymulację partnerce. Na rynku są dostępne pierścienie metalowe, których wielkość musi być dopasowana do wielkości członka w stanie erekcji.

Wielkość wymaganego pierścienia można określić samodzielnie, wystarczy centymetrem krawieckim zmierzyć obwód członka przy nasadzie, a następnie podzielić otrzymany wynik przez 3.14. Aplikacja pierścieni metalowych jest nieco trudniejsza niż gumowych i wymaga więcej wprawy, ponieważ nakładka ta nie jest elastyczna. Dobranie odpowiedniego rozmiaru zapewnia jednak bezpieczeństwo użytkownikowi. Minusem pierścieni metalowych jest brak możliwości stosowania ich z prezerwatywą, która mogłaby ulec uszkodzeniu podczas igraszek. Pierścienie erekcyjne występują również w formie “lassa”, czyli małych sznureczków zaciąganych lub zaginanych w taki sposób, by uciskać podstawę penisa. Niektóre modele są wyposażone w guzik stymulujący łechtaczkę. Tego typu gadżety są bezpieczne proste w użyciu, a ich zaletą jest niska cena oraz możliwość swobodnej regulacji rozmiaru.

Posted Under
Potencja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *